€ 12,84/h + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka w sklepie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 04:50

Zatrudnimy od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów na półki w sklepie z Hamburga. Ogłoszenie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Zakres zadań:

  • praca w sieci dyskontów spożywczych na podstawie delegowania w zależności od aktualnej potrzeby
  • zadania o charakterze fizycznym przy sprzątaniu regałów, zdejmowaniu produktów przeterminowanych lub z krótką datą, wykładanie nowych, zmiana cen, przygotowywanie ekspozycji itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność
  • solidność
  • elastyczność
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.b i własnym samochodem
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu na cały okres trwania umowy
  • umowę obowiązującą na czas określony
  • pracę od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie administracyjno-kadrowe w języku polskim
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fiz/a4/02/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3905c60731f81889

5 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka w sklepie Hamburg”

  1. Witam wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy, jest mozliwosc prosic o numer telefonu do Panstwa?? z gory dziekuje.

  2. krzychu1111 na 14 lutego 2019 @ 19:32

    Proszę o kontakt 536952412

  3. Dawid1991 na 16 lutego 2019 @ 09:04

    Witam . Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jeżeli to możliwe prosił bym o kontakt telefoniczny 661291191

  4. PatrycjaN98 na 26 lutego 2019 @ 17:22

    Prosze o kontakt jestem wraz z narzeczonym zainteresowana współpracą z państwem prosze o kontakt 575512917

  5. wioleta2510@wp.pl na 11 marca 2019 @ 22:10

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mieszkam na stałe w Hamburgu i szukam pracy na umowę to mój nr tel 00 49 159 01852886
    Pozdrawiam Wioleta

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.