€ 2600-3150/mc brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech pomocnik śmieciarza bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 marca 2019 03:53

Poszukujemy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie także bez znajomości języka przy odbieraniu odpadów komunalnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 3

Zadania:

  • praca zespołowa polegająca na podstawianiu kubłów z odpadami pod śmieciarkę i naciskanie odpowiedniego przycisku do załadunku mechanicznego
  • ręczne wrzucanie na pakę worków z odpadami

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szukanie stałej pracy za granicą
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę z uwzględnieniem okresu próbnego
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • opieka rezydenta polskojęzycznego
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/03/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 2775c7bf8755bcb3

8 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech pomocnik śmieciarza bez języka Berlin 2019”

  1. SewerynKry na 5 marca 2019 @ 11:15

    Napisałem maila do Państwa. Proszę o odpowiedź. sewo905@wp.pl

  2. Witam. 2 osoby chętne do pracy od zaraz. Obecnie przebywamy w köln. Proszę o kontakt jarekgda1974@wp.

  3. Krzysztof 88 na 5 marca 2019 @ 15:07

    A tu zostawiam swój adres mail

    Krzysztof.kubicius88@gmail.com

    Pozdrawiam 😉

  4. Marcinbartczak353 na 6 marca 2019 @ 07:14

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy. Proszę o kontakt. 666366933/

  5. Pawel2019 na 11 marca 2019 @ 12:23

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą ,czy jest nadal aktualna?
    Tel.508545572
    k.kosc@op.pl

  6. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą stałej pracy za granicą .
    Prosiłbym o kontakt :
    krzysztof.bejma@gmail.com

    Tel. +48 782 586 459

    Z poważaniem
    Krzysztof Bejma

  7. PaulinaAbraham na 21 marca 2019 @ 19:33

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą razem z koleżanką. Wysłałam wiadomość e-mail łącznie z cv. Pozdrawiam serdecznie.

  8. Arkadiusz grudzien na 15 lipca 2019 @ 12:06

    Zainteresowany prosze o kontakt 533202064

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.