€ do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur Cottbus 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 01:46

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta z Cottbus od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Cottbus

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Sprzątanie biur wymagać będzie od pracownika porządkowania kolejno wszystkich pięter biurowca w Cottbus. Praca wykonywana będzie w 2 osobowym zespole. Każda osoba sprząta swoje skrzydło.
  • Do zadań należeć będzie: odkurzanie wykładzin, mycie podłóg, sprzątanie kuchni pracowniczych, stołówki, łazienek, korytarzy, schodów, wind, sal konferencyjnych a także gabinetów.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • gotowość do pilnego zatrudnienia
  • doświadczenie poparte referencjami
  • dobra kondycja
  • brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych
  • brak nałogów – w pracy obowiązuje zakaz palenia papierosów
  • lojalność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pełna uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja

Oferujemy:

  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu zamieszkania i zaaklimatyzowaniu się
  • fartuszek do pracy oraz wszelkie niezbędne materiały, sprzęty i detergenty
  • legalną umowę o pracę – pierwsza zostanie podpisana na 3 miesiące

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzataniebiur/08/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 37355b96164cc6ef