€ 13-14,50/h brutto

Od zaraz na magazynie odzieży oferta pracy w Niemczech bez języka dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 03:26
  • Wygasa: 7 dni, 11 godzin

Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka dla komisjonerów. Na miejscu zapewnione odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Umowa: na 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie wspieranie codziennych prac magazynowych
  • pracownik zajmować się będzie zbieraniem zamówień, rozładunkiem i kontrolą dostaw, obsługą sprzętów, pakowaniem i zabezpieczaniem towarów itd.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość do wykonywania pracy zmianowej
  • odpowiedzialność, solidność, uczciwość
  • zaangażowanie, pracowitość
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt to 500 euro miesięcznie dla par za pokój dwuosobowy, 350 euro dla singli za miejsce w pokoju jednoosobowym i 250 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym z współlokatorem

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 01/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 3315ff1ccfb4caf3

1 odpowiedź na “Od zaraz na magazynie odzieży oferta pracy w Niemczech bez języka dla par Hamburg”

  1. bojar2020cs na 5 stycznia 2021 @ 06:42

    moj nr 015145227980 prosze o kontakt

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.