€ 1700 do 1950 euro brutto/h

Od zaraz na produkcji keczupu praca w Niemczech bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 05:02

Od zaraz, szukamy osób na produkcję keczupu i przecieru pomidorowego w fabryce z Monachium. Oferta pacy w Niemczech dla Polaków także bez języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 do 1950 euro brutto miesięcznie w zależności od stopnia znajomości języka oraz doświadczenia

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie procesów produkcyjnych dotyczących wytwarzania keczupów, koncentratów oraz przecieru pomidorowego
  • pracownik będzie zajmował się między innymi sortowaniem i odrzucaniem oraz myciem warzyw, obsługą maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości i pakowaniem gotowego produktu

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własnego auta
  • przykładanie się do zadań
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej, trwającej od zaraz do lutego 2018
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie w obowiązki
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • opcja skorzystania z zamieszkania odpłatnego w cenie około 200 euro miesięcznie + media
  • system zmianowy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Produkcja keczupu, imię i nazwisko” wraz z załączeniem CV oraz podstawowym informacji, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-na-produkcji-keczupu-praca-w-niemczech-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 149598b4c350079d

2 komentarze na “Od zaraz na produkcji keczupu praca w Niemczech bez języka Monachium”

  1. Witam, jestem zainteresowany. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

  2. ania_wawrzonek@interia.pl na 18 sierpnia 2017 @ 14:57

    witam jestem zainteresowana wasza oferta obecnie przebywam w Allershausen ale nie znam jezyka niemieckiego i mam problem ze znalezieniem pracy przesłałam swoje cv