€ ok. 1800 brutto/mc

Od zaraz na produkcji rowerów dam pracę w Niemczech bez znajomości języka, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 listopada 2021 01:04

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów jako pomocnik. Zatrudnienie w fabryce z Norymbergi od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji rowerów

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Pensja: około 1800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jako pomocnik montażysty polegać będzie na przeprowadzaniu kontroli jakości, samodzielnemu przygotowaniu podzespołów do montażu zgodnie z planem produkcji, montażu części, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • własne auto będzie mile widziane
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę – na rok
  • atrakcyjny dodatek dla kierowcy
  • bonusy i premie za pracę w godzinach nadliczbowych, w nocy itp.
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • liczne premie oraz bonusy – np.: 120 euro netto na kwartał za frekwencję
  • system poleceń pracowniczych – 1000 PLN netto za osobę

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link do aplikcji: http://bit.do/rowery-pomocnik

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pomocnik-montazysty-w-fabryce-rowerow/56697/

ID ogłoszenia: 327619a43d8a78a9