€ 1820/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca 2019 na produkcji jogurtów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2018 05:15
  • Wygasa: 25 dni, 1 godzina

Aktualnie poszukujemy kandydatów na produkcję jogurtów homogenizowanych od stycznia 2019 w Stuttgarcie. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy kontroli jakości produktów spożywczych – jogurtów oraz serków homogenizowanych
  • osoba zatrudniona będzie także odpowiedzialna za pakowanie wyrobów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od stycznia 2019
  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • pełna samodzielność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy samodzielnie jak i zespołowo
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne, a dla najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • rzetelne warunki i zgrany zespół
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV. Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem: produkcjajogurtów/01/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-2019-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 605c0841b9de88f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.