€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca bez języka przy komisjonowaniu na magazynie Metzingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Metzingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2016 02:36

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kobiet i mężczyzn bez znajomości języka na stanowisku komisjonera w magazynie z Metzingen. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera.

Stanowisko: Komisjoner

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Metzingen, okolice Stuttgartu

Zadania:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za komisjonowanie produktów z użyciem skanera i wózka
  • pakowanie artykułów
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie przy sobie 20 euro w gotówce, jest to niezbędne do opłacenia karnetu na kartę do magazynu i szafki
  • uczciwość i zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność korzystania ze skanera ręcznego

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • dla najlepszych osób możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu na pozycję koordynatora
  • premie oraz dodatki dla pracowników innowacyjnych i kreatywnych
  • pracodawca zapewnia częściowe opłacenie posiłków w stołówce zakładowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez adres:

  • jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem w nagłówku: KOM-3169-20150723

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-komisjonerow-id352629.html

ID ogłoszenia: 8805717ad12ae6f1