€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla pakowacza wędliny Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:35

Firma zajmująca się produkcją paczkowanych wędlin zatrudni osobę na stanowisko pakowacz bez znajomości języka. Niemcy praca przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin na produkcji

Lokalizacja: Drezno

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Start: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska:

  • Producent niemieckich wędlin paczkowanych poszukuje nowych pracowników.
  • Zatrudnieni Polacy będą odpowiedzialni za porcjowanie mięsa oraz jego pakowanie.
  • Zadania które pracownik będzie wykonywał to między innymi obsługa krajalnicy, maszyny paczkującej.
  • Wszelkie prace wykonywane będą na taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki
  • pracowitość
  • zdolność współpracy
  • bezkonfliktowość
  • kreatywność, szybkość
  • zwinność, sprawność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania z atrakcyjnego pakietu socjalnego i opieki medycznej
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • zapewnione zakwaterowanie płatne na okres 3 miesięcy, przy przedłużeniu kontaktu na dłuższy okres pracownik samodzielnie musi znaleźć kwaterę w Niemczech

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Pakowanie wędliny na taśmie produkcyjnej, Berlin”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 29552eb790321b1

17 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla pakowacza wędliny Drezno”

  1. klusek301@op.pl na 16 kwietnia 2015 @ 11:25

    Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy to mój kontakt klusek301@op.pl

  2. Lucjusz139 na 16 kwietnia 2015 @ 12:44

    Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy.
    E-mail: m.j.kulisz@gmail.pl

  3. Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy to mój kontakt
    iwonabn@gmail.com

  4. Witam. Również jestem zainteresowany w/w ofertą pracy. 605991151 marcin713@op.pl

  5. Witam. Zainteresowany jestem w/w ogłoszeniem. Jestem osobą młodą i kreatywną. Jestem gotów podjąć każdą pracę. Myślę, że szybko się uczę i zawsze mam chęci do pracy. Potrafię pracować i dogadywać w grupie.Nie mam problemów ze zdrowiem. Brak jakichkolwiek nałogów. Proszę od kontakt 605991151, marcin713@op.pl

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą malerin8@wp.pl pozdrawiam

  7. marcinbialy666 na 17 kwietnia 2015 @ 12:16

    witam jestem młodym i pracowitym człowiekiem i poszukuje pracy na terenie niemiec prosze o kontakt 535998925
    Pozdrawiam

  8. witam jestem kobieta pracowita, dokladna i punktualna. pracowalam we wloszech i angli na produkcji. prosze okontakt
    tel 512488678

  9. Jestem zainteresowana agawa1233@wp.pl 668681522

  10. RafalEwelina na 18 kwietnia 2015 @ 12:26

    Witamy jesteśmy parą zainteresowaną ta pracą mamy doświadczenie na taśmie i przy pakowaniu jesteśmy punktualni pracowici bez nałogów i bezkonfliktowi szybko nawiązujemy kontakt z ludzmi to nasz kontakt marines198873@wp.pl 792014773

  11. Witam. Jestem zainteresowana ofertą. Dokumenty aplikacyjne wysłałam na e-maila.
    Pozdrawiam dorotakuk2791@wp.pl

  12. Jestem zainteresowany,własne auto od zaraz.+48 666942626.

  13. Dzień Dobry,
    jesteśmy zainteresowane ww. pracą pakowanie wędlin na taśmie produkcyjnej, Drezno.
    Dokumenty aplikacyjne wysyłamy na wskazany e-mail.Kontakt bolis3004@gmail.com lub tel.609463004.

  14. robert1967 na 20 kwietnia 2015 @ 16:19

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta pracy przy pakowaniu wędlin na taśmie produkcyjnej Drezno nr tel 662080731

  15. Witam jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu wędlin na taśmie produkcyjnej Drezno , spełniam wymagania , mój nr to 693647960

  16. jadwiga501 na 19 stycznia 2016 @ 15:33

    Witam jestem zainteresowana praca na tasmie przy pakowaniu wędlin Drezno. Mój numer telefonu 531287452