€ 9 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka jako pracownik pralni Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 października 2016 01:14

Pralnia przemysłowa oferuje zatrudnienie dla Polaków od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w Dortmundzie, Berlinie, Hamburgu, Erfurcie, Frankfurcie nad Menem i Monachium.

Stanowisko: Pracownik pralni

Dostępne lokalizacje: Frankfurt nad Menem, Dortmund, Monachium, Berlin, Erfurt, Hamburg, Hannover

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się włączeniem maszyn piorących i sortowaniem, pakowanie, wieszaniem prania
  • obowiązkiem będzie rzetelna kontrola każdej sztuki
  • inne zadania pomocnicze

Oczekiwania:

  • atutem będzie dobra znajomość języka i doświadczenie zdobyte w pracy w prali przemysłowej
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zorganizowanie, pracowitość, dokładność

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • nowoczesny zakład pracy
  • legalną umowę o pracę z ubezpieczeniem, drukiem A1 oraz kartą EKUZ
  • opieka koordynatora na miejscu
  • zamieszkanie
  • dobre wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych obowiązują dodatki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę z uwzględnieniem numeru referencyjnego: Nr ref. PPP/BC/N

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-pralni-berlin-monachium-erfurt-stuttgart-dortmund-hamburg-hannover-frankfurt-am-main,oferta,4797922

ID ogłoszenia: 98157f1268cbca57