€ 14-16/h netto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na budowie docieplenia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 01:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie na budowie przy dociepleniach z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy dociepleniach

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 14 do 16 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla profesjonalistów przy montażu dociepleń, wykończeniach i tynkowaniu
  • praca w systemie WDVS

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość zawodu – minimum 3 letnie doświadczenie
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto do dojazdów

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zwrot kosztów za dojazd do Niemiec
  • ubezpieczenie zdrowotne nadające prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość korzystania z urlopów i regularnych zjazdów do Polski
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • podwyżki, premie, dodatki i system poleceń pracowniczych – za polecenie 220 euro
  • pracę na dłużej
  • legalne warunki zatrudnienia
  • dla pracowników którzy podejmą pracę na dłużej 150 euro dodatku na tygodniowy urlop

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu poniższymi kanałami:

  • Telefon: 577511922
  • e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/praca-dociepleniowiec-w-berlinie-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 202639069ae1891b