€ 14-16/h netto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na budowie przy dociepleniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 września 2022 01:19

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie na budowie przy dociepleniach. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do dociepleń

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 14 do 16 euro netto – na rękę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się dociepleniami WDVS
  • obowiązkiem będzie także montaż dociepleń i tynkowanie

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracach przy dociepleniach
  • samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów przejazdu do Niemiec
  • możliwość pobrania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy w wysokości do 900 euro
  • ubezpieczenie oraz bezpłatną opiekę medyczną
  • na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • opcja brania urlopów
  • możliwe nadgodziny
  • opiekę rezydenta na miejscu
  • dla najlepszych pracowników opcja otrzymania podwyżki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • udział w systemie poleceń pracowniczych – za polecenie 220 euro
  • opcja rejestracji w ZUS
  • opcja podjęcia długotrwałej, owocnej współpracy
  • udział w zdalnej, szybkiej rekrutacji
  • bonus za stałą pracę i 150 euro do wykorzystania na tygodniowy urlop

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 9326321d60cb02bf