€ 13-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:41

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z kosmetykami. Zatrudnienie w Hanowerze dla 6 Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wypełnianie codziennych zadań magazynowych pozwalających na sprawny przepływ produktów
  • do zadań należy zbieranie zamówień, wysyłka towarów, rozładunek samochodów dostawczych, przyjmowanie towarów na magazyn, dbanie o porządek, przeprowadzanie inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • prawo do płatnego urlopu
  • atrakcyjne premie i dodatki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego zapewnianego przez pracodawcę
  • legalną umowę niemiecką

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 09/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8055d50520985936

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Hanower”

  1. MARtin1234 na 14 sierpnia 2019 @ 12:53

    proszę o kontakt +31626666310 jestem zainteresowany ofertą

  2. Zgłaszam swoją kandydaturę na magazyn z kosmetykami.Obecnie jestem w Anglii, ale kontrakt kończy mi się już 23.08.2019r. i w związku jestem gotowa na szybką zmianę pracy.
    prosze o kontakt +48 791 072 327. Jestem zainteresowana ofertą.

  3. Autodestrucktione na 20 sierpnia 2019 @ 07:42

    Jestem zainteresowany, prosze o kontakt 793728042

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.