€ 13 do 16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2020 04:15

Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni drogeryjnej z Lipska. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla 6 osób również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac pomocniczych w hurtowni kosmetycznej
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie wszelkich sprzętów – wózków paletowych, skanerów, komputera, bram, alarmów itp.
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień, pakowanie, transport towarów w obrębie magazynu
  • przeprowadzanie inwentaryzacji co 3 miesiące
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • bezkonfliktowość, efektywna praca zespołowa
  • bezproblemowa i szybka umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro od osoby
  • ubezpieczenie pracownicze
  • szkolenie oraz trening
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 06/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6575ee66d4ce992d