€ 11,50 €/h + mieszkanie + dodatki

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z napojami Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2017 03:44

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie z Hamburga przy komisjonowaniu towarów na podstawie zamówienia.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie z napojami

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę plus dodatki

Zadania:

  • praca na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie artykułów za pomocą sknera oraz wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku bezwzględnie będzie musiała dbać o porządek oraz przestrzegać zasad BHP

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • własny samochód na wyjazd
  • mile widziane doświadczenie
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • +25% za pracę w weekendy oraz +50% w święta
  • prace na dłużej
  • zatrudnienie w sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn z napojami, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 40359cc039965bc2