€ 9,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji sałatek Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 października 2018 05:57

Oferujemy zatrudnienie w fabryce ze Schwalmtal dla Polaków bez znajomości języka na produkcji sałatek warzywnych i owocowych. Niemcy praca od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym płatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Schwalmtal, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca na produkcji sałatek warzywnych i owocowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie mycie, krojenie składników oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • gotowość do regularnych wyjazdów do Niemiec
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie podstawowym
  • możliwość wykonania badań w niemieckim sanepidzie (koszt badań to ok. 25 euro)
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę tymczasową
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • opieka koordynatora Polaka
  • wysokie zarobki
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-praca-niemcy-bez-jezyka-schwalmtal/

ID ogłoszenia: 2075bb5386ae6822

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.