€ 13,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie kosmetyków samochodowych w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2023 00:54

Dla pakowaczy na terenie Ulm do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Zatrudnieniu w fabryce specjalizującej się w produkcji profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie różnorodnych zadań przy linii produkcyjnej w tempie dostosowanym do wymagań produkcji. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie kontrola jakości produktów oraz pakowanie ich w gotowe opakowania. Będzie to wymagało skrupulatności, uwagi na szczegóły i dokładności, aby zapewnić wysoką jakość produktów.

Oczekiwania:

Aby podjąć pracę na tym stanowisku, kandydat powinien posiadać określone cechy i umiejętności. Pracownik powinien być zręczny i sprawny w wykonywaniu swoich obowiązków, co będzie wymagało dobrego zdrowia i wysokiego poziomu energii. Wymagana jest również samodyscyplina i gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Niemczech, w celu zapewnienia płynności produkcji. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, co ułatwi komunikację z pracodawcą oraz innymi członkami zespołu.

Zapewniamy:

Pracodawca zapewnia pracownikom wiele korzyści i udogodnień. Przede wszystkim, zapewnione jest zakwaterowanie w zamian za odpłatność w wysokości 250 euro miesięcznie od osoby. Na miejscu, pracownicy otrzymają również pomoc w codziennych sprawach oraz formalnościach, a koordynator polskiego pochodzenia służyć będzie wsparciem. Pracownicy otrzymają komplet odzieży pracowniczej od pracodawcy, a zatrudnienie będzie na pełny etat. Umowa o pracę będzie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2023

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-w-ulm/

ID ogłoszenia: 852645ba07b8410a