€ 1000-1200 euro netto + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:36

Opcja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy konfekcjonowaniu oraz wspieraniu prac produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków
Miejsce: Niemcy, Hamburg
Nr ref.: PKOSM/SCHE/N
Termin: od zaraz
Pensja: 9,23 euro brutto co w skali miesiąca po opłaceniu zamieszkania daje około 1000-1200 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • jest to prosta i łatwa praca produkcyjna przy taśmociągu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za konfekcjonowanie oraz wspieranie prac produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • dużą zaletą będzie mobilność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w komfortowych warunkach, 2 osobowe pokoje z kuchnią, łazienką i pralką, zapewniony darmowy dostęp do internetu,
  • stałe wsparcie koordynatora
  • satysfakcjonujące zarobki
  • pełny etat
  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • nowoczesny zakład pracy
  • legalne warunki pracy, zapewniony druk A1, karta EKUZ oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • pomoc przy rozliczeniach podatku dochodowego

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Koniecznie proszę podać numer referencyjny w postaci:

PKOSM/SCHE/N

Kontakt w Polsce:
(0048)126565001
(0048)126565002
rekrutacja@mg-central.pl

Kontakt za granicą:
(0048)126565005
zagranica@mg-central.pl
zgloszenia@mg-central.pl

Aplikacja możliwa również za pośrednictwem:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-kosmetykow-niemcy,oferta,5338242

ID ogłoszenia: 294593447e1713c1

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków dla par Hamburg”

  1. Ja i moja żona jesteśmy zainteresowani ofertą prosze o kontakt tel 601 189 720