€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy inwentaryzacji Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 03:29

Aktualnie poszukujemy pracowników jako pomocników do pracy w Niemczech przy inwentaryzacjach. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sklepowy przy inwentaryzacji – pomocnik

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie skanera ręcznego i skanowanie produktów na sklepie wielkopowierzchniowych
  • dbanie o porządek na sklepie
  • skrupulatne liczenie towarów

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia na zmiany
  • przykładanie się do wykonywanych prac
  • dokładność, cierpliwość
  • skrupulatność
  • umiejętność skoncentrowania się na wykonywanej czynności
  • dużą zaletą będzie umiejętność komunikowania się w języku niemieckim
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • każdy pracownik objęty zostaje ubezpieczeniem
  • wsparcie przy formalnościach – przygotowanie niezbędnych dokumentów
  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy pomiędzy kwaterą a miejscem pracy
  • satysfakcjonującą płacę
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem aktualnego CV należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:
dppolskihr.2002648@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/czynnosci-pomocnicze-przy-inwentaryzacji-id325058.html

ID ogłoszenia: 9295635677dd8015

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy inwentaryzacji Berlin”

  1. Danielcio95 na 3 listopada 2015 @ 18:25

    witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz kontakt 511616293 lub
    dn1995@o2.pl

  2. Mieszkam w Belinie I jestem gotowy podjąć pracę od zaraz.kontakt 015215709305

  3. milenacendrowicz na 1 czerwca 2016 @ 11:31

    witam jestem gotowa podjąć prace od zaraz. mieszkam w berlinie. milena cendrowicz mila1002@interia.pl kontakt +4915211384426.