€ 2300-2700/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji pizzy fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 marca 2021 03:24
  • Wygasa: 13 dni, 8 godzin

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji pizzy. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych również bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu (220 euro miesięcznie).

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2300-2700 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji spożywczej w fabryce pizzy mrożonej
  • zadaniem głównie będzie układanie składników na cieście
  • pracownik będzie zajmował się również obsługiwaniem urządzeń, przeprowadzaniem kontroli jakości, dbaniem o ciągłość produkcji, przygotowywaniem składników, porcjowaniem, pakowaniem itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • niezawodność, zaangażowanie, sumienność
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • odzież roboczą sygnowaną logiem marki
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu za 220 euro od osoby miesięcznie
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • rzeczowe przeszkolenie
  • umowę niemiecką z możliwością podjęcia stałej pracy
  • pomoc przy relokacji i pełna obsługa kadrowo-administracyjna
  • bezpieczne stanowisko pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. prod/b1/04/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8896060821340cd7

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji pizzy fabryka Berlin”

  1. Autodestrucktione na 30 marca 2021 @ 16:48

    Jestem zainteresowany podjeciem zatrudnienia.tel +48 785149488 Grzegorz Brzezinski

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.