€ od 14,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 marca 2022 02:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie dla sprzątaczy i sprzątaczek bez znajomości języka w Monachium. Pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z płatnego mieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Monachium, Niemcy

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy fizycznej przy sprzątaniu biur i budynków administracji publicznej
  • praca w stałych godzinach przy dbaniu o porządek – myciu podłóg, odkurzaniu, zmywaniu, sprzątaniu toalet, wycieraniu powierzchni, odkażaniu itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania na miejscu

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, na adres poniższy:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur 2022, Monachium”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-w-monachium-2022/

ID ogłoszenia: 611623b5c2447d11