€ 10,50-13,50/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu kina w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2020 03:49

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie dla sprzątaczek w Berlinie również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 10,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie sprzątanie kina – sal projekcyjnych, kas biletowych, toalet, korytarzy, strefy z przekąskami, gabinetów, sal
  • pracownik wymiata popcorn, odkurza podłogi, sprząta powierzchnię kawiarni, toalety, uzupełnia środki higieniczne, opróżnia kosze itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja, zaangażowanie, dokładność, solidność
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w zespole
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 220 euro miesięcznie – wyłącznie na pierwsze 3 miesiące, później konieczność zorganizowania zakwaterowania we własnym zakresie

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca marca 2020. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 1525e5bb2b652a3e

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu kina w Berlinie”

  1. Sylwana1 na 2 marca 2020 @ 18:52

    Witam jestem zaiteresowana

  2. Malgos001 na 6 marca 2020 @ 05:08

    Jestem zainteresowana
    48 511518040

  3. Malgos001 na 6 marca 2020 @ 05:09

    Jestem zainteresowanado podjęcia pracy od zaraz

  4. kaku1455 na 10 marca 2020 @ 23:00

    Witam jestem zainteresowany. Mieszkam w Berlinie dyspozycyjny od zaraz proszę o kontakt pod nmr 796347124