€ 13-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2020 04:28

Poszukujemy sprzątaczek do sprzątania kliniki stomatologicznej ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca oferuje wsparcie w szukaniu płatnej kwatery na miejscu.

Stanowisko: Personel sprzątający

Stawka godzinowa: od 13 do 16 euro brutto

Liczba wakatów: 4 (1 osoba z językiem niemieckim)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie całej powierzchni kliniki stomatologicznej posiadającej 15 gabinetów
  • zadania polegają na odpowiednim odkażaniu gabinetów, opróżnianiu koszy oraz właściwym przechowywaniu odpadów – szczególnie medycznych, sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu placówek medycznych
  • minimum podstawowa znajomość języka wymagana jest od jednej na 4 osoby poszukiwane
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • stosowanie się do obowiązujących zasad BHP, norm zakładowych oraz regulaminu niemieckiego sanepidu
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Oferujemy:

  • wsparcie w szukaniu taniego mieszkania do wynajęcia
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • prawo do płatnego urlopu
  • system dwuzmianowy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 04/2020″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 5305e9387c72422a

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Stuttgart”

  1. stokroteczka na 13 kwietnia 2020 @ 17:11

    Jestem zaiteresowan podjęciem pracy na sprzątaniu kliniki o ofecie dowiedziąłm się od znajomych proszę o kontakt na e-mail gosia190977@gmail.com znam jezyk niemiecki

  2. Jestem zainteresowana ogłoszeniem pracy proszę o informację asiula_osie_81@o2.pl pozdrawiam nie mogę wysłać meila odrzuca