€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca dla operatora wózka widłowego na magazynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:04

Aktualnie szukamy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku operator wózka widłowego na magazynie. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac magazynowych z użyciem wózka widłowego.
  • Do zadań należeć będzie komisjonowanie, zbieranie i kompletowanie zamówień. Dodatkowo zadaniem osoby zatrudnionej będzie załadunek i rozładunek towarów.
  • Niezbędna będzie obsługa systemu magazynowego.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie odpowiednich uprawnień na obsługę wózka widłowego
  • niezbędne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • legalną umowę
  • zarobki wypłacane regularnie w euro
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do i z Niemiec
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego pracownika
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na poniżej podany adres kontaktowy: rekrutacja@contrain.pl

W nagłówku zgłoszenia prosimy wpisać: Magazynier Niemcy

źródło: http://www.praca4u.net/magazynieroperator-wozka-widlowego-apt-nr-5612-id280399.html

ID ogłoszenia: 96552f04177be1c