€ od 12,85/h brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji batonów fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2021 02:49

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par w fabryce słodyczy z Augsburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji batonów czekoladowych. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji batonów czekoladowych
  • pierwsze dni pracy to przydział uposażenia w postaci odzieży, środków ochronnych, szkolenie pracownicze z BHP oraz stanowiskowe
  • do zlecanych zadań należeć będzie między innymi pakowanie, etykietowanie, przynoszenie składników, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń, itp.

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy monotonnej i powtarzalnej
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • przykładanie się do zadań
  • sumienne wypełnianie obowiązków

  • wsparcie przy dokonywaniu tłumaczeń, dopełnianiu spraw formalnych itp. na prośbę pracownika
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie podatku
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • płatny urlop

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-batonow-fabryka-augsburg/

ID ogłoszenia: 554614a136fbc18d