€ 1800-2400/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji napojów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2018 04:55

Oferujemy zatrudnienie dla par od zaraz na produkcji napojów izotonicznych w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla pracowników produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1800 do 2400 euro brutto miesięcznie – pensja ustalana jest z każdym pracownikiem indywidualnie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miasto: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowej fabryce spożywczej, na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się obsługą, myciem i konserwacją maszyn produkcyjnych, pakowaniem produktów oraz innymi zadaniami zlecanymi na bieżąco

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • pracowitość, sumienność, zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwój
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na pełny etat
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 8525be89bcf9b7f0

14 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji napojów Hamburg”

  1. Krzysztof Wojtowicz na 12 listopada 2018 @ 12:26

    Jestem zainteresowany tą pracą . Pozdrawiam Krzysztof Wójtowicz tel +48 607-265-485

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy

  3. Witam, wraż z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, prosze o kontakt 608 130 688.
    Pozdrawiam Adam.

  4. Witam. Jestem zainteresowana , wyjazd w parze . Proszę o kontakt e-mailowy klaudia.zientara2@gmail.com

  5. Witam.Wspólnie z żoną jesteśmy zainteresowani oferta pracy od zaraz.
    Tel.+48573-113-731

  6. Sebastian 222 na 17 listopada 2018 @ 16:16

    Witam. Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt +48729535906

  7. Dlaczego nikt nie odp na email ani nic

  8. Zainteresowany tel. 883724249

  9. Switlana Marczuk na 6 grudnia 2018 @ 15:59

    JESTEM za zainteresowana ofertą pracy na produkcji napojów energetycznych . Proszę o kontakt.sw999@tlen.pl

  10. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną i jeszcze jedna para proszę o kontakt email pawel.pogoda1@o2.pl

  11. kamilpelka2905 na 7 stycznia 2019 @ 13:43

    Witam. Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt email pelka.kamil94@gmail.com

  12. Witam,
    Jestem zainteresowana wraz z chłopakiem proszę o kontakt 730526054

  13. Lukasz.wolczynski na 29 stycznia 2019 @ 13:48

    Witam. Jestem zainteresowany wraz z moją żoną. Kontakt 791950214. email Łukasz. Wolczynski1@tlen.pl

  14. michalmazur1992 na 30 stycznia 2019 @ 21:31

    Witam
    Jestem zainteresowany z dziewczyną
    Proszę o kontakt : 609451296
    lub : michalmazur19920901@gmail.com