€ 2200-2450 brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par przy pakowaniu przekąsek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 02:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: wysokość uzgadniana będzie indywidualnie w wysokości od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • manualna praca przy ręcznym pakowaniu przekąsek solonych
  • praca wykonywana będzie przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrolowanie jakości, dbanie o porządek na stanowisku pracy i zdejmowaniu paczek z przekąskami oraz umieszczanie ich w kartonach (lub nadzór procesu pakowania maszynowego)

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do przejścia płatnego badania w niemieckim sanepidzie w cenie ok. 25 euro
  • niezawodność, pracowitość, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie w pokoju 2 osobowym
  • świadczenia socjalne
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 08/Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 6815f26c7f77356a

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca dla par przy pakowaniu przekąsek bez języka Berlin”

  1. Autodestrucktione na 9 sierpnia 2020 @ 05:44

    Jestem zainteresowany podjeciem zatrudnienia, posiadam doswiadczenie w Germany, email: gb65801@gmail.com , tel. +48793728042