€ 14,20 euro brutto/h plus dieta

Od zaraz Niemcy praca dla Polaków w budownictwie dla tynkarza Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:27

Firma budowlana z Koblencji zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko tynkarza. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy przygotowaniu tynków i kładzeniu zapraw.

Stanowisko: Tynkarz

Lokalizacja: Koblencja, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,20 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 12 euro dziennie i bezpłatne miejsce zamieszkania

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zabezpieczanie powierzchni
  • przygotowywanie zapraw
  • nakładanie tynku
  • prace porządkowe
  • dbanie o powierzone materiały oraz narzędzia

Oczekiwania:

  • gotowość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku tynkarza
  • odpowiedzialność
  • fachowość, dokładność
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność
  • doskonała sprawność manualna

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wysokie stawki godzinowe oraz dieta
  • duża liczba godzin pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
rekrutacja@flexjob.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerami:
+48 32 746 57 40 +48 32 746 0146

źródło: http://www.praca4u.net/tynkarzgladzie-gipsowe-id319350.html

ID ogłoszenia: 609561aca9c4cfc1