€ 12,84/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka dla par sortowanie odzieży Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:49

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Drezna aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca w przyzwoitych warunkach.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2020

Obowiązki:

  • łatwa aczkolwiek fizyczna praca przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczne sortowanie odzieży używanej

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zręczność, zwinność
  • przestrzeganie zasad BHP
  • brak alergii skórnych oraz problemów z płucami
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • odzież roboczą dobrej jakości oraz niezbędne środki ochronne
  • przeszkolenie z zakresu BHP
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w mieszkaniach pracowniczych, oddalonych od pracy o ok. 2 km

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/06/2020″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6035edd34cf9c7eb