€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka jako żywa maskotka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 04:56

Dla kreatywnej osoby oferujemy od zaraz zatrudnienie tymczasowe w Bremen na stanowisku żywej maskotki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w specjalnym kostiumie jako żywa maskotka
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie różnego rodzaju eventów, rodzinnych uroczystości albo rozdawanie ulotek lub pakietów reklamowych i gadżetów na ulicach miasta lub w centrach handlowych
  • głównym obowiązkiem będzie zabawianie gości

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • samodzielność, solidność, pracowitość
  • komunikatywność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • prace do podjęcia od zaraz
  • zdolność do pracy z dziećmi
  • mile widziane umiejętności aktorskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od grudnia 2019
  • szkolenie pracownicze
  • opiekę koordynatora i wsparcie we wszelkich kwestiach
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełne ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka Bremen 12/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 9865dd5a3eeac2e2

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka jako żywa maskotka Bremen”

  1. Pawel198917 na 25 listopada 2019 @ 11:44

    Nazywam sie Pawel Mam 30 lat jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz moj nr tel to 577 935 667