€ 14-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy odśnieżaniu 2022 Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garmisch-Partenkirchen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2022 02:29

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu powierzchni. Zatrudnienie 2022 w Garmisch-Partenkirchen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia, ale z dobrą kondycją.

Stanowisko: Pracownik przy odśnieżaniu

Miasto: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Wynagrodzenie: 14-16 na godzinę pracy brutto

Uwaga! Rekrutacja uzupełniająca!

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • zespołowa praca fizyczna przy odśnieżaniu chodników, ulic, skwerów, parków, parkingów itp.
  • zadania wykonywane są z użyciem odśnieżarek, szufli

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość
  • wielozadaniowość
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy
  • preferowani mężczyźni
  • własna dobrej jakości odzież termiczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz na 2 miesiące
  • sezonową umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • umowę do marca 2022
  • opieka koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • pracę w zespole
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • jeżeli nie ma opadów śniegu pracownicy mogą zostać delegowani do innych prac – ogrodniczych, naprawczych
  • czy sprzątania garaży/strychów lub otrzymają pieniądze z ubezpieczenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 02/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę

ID ogłoszenia: 706203af3ba3729