€ 1960 +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka w sklepie z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 02:54

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka w sklepie z Hamburga przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym (niedaleko miejsca wykonywanej pracy)

Stanowisko: Pracownik sklepowy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja:1960 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pracownik sklepu wielkopowierzchniowego
  • obowiązkiem pracownika będzie wykładanie asortymentu na półki, kontrola bieżącego towaru pod kątem jakościowym, zmiana ekspozycji itp.
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się również zmianą cen, porządkami i inwentaryzacją towarów

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie własnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 miesięcy
  • możliwość przedłużenia
  • na miejscu zorganizowane jest bezpłatne zamieszkanie
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w sprawach organizacyjnych, administracyjnych i kadrowych
  • sprawną rekrutację

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 02/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 776601ff2aacb658