€ 7,42 euro brutto godzina

Od zaraz Niemcy praca fizyczna na produkcji przy pakowaniu Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 października 2013 01:32

Firma z Magdeburga poszukuje kandydatów na produkcję. Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu

Miasto: Magdeburg

Wynagrodzenie: 7,42 euro brutto godzina

Praca od zaraz!

Zadania:

  • Praca polega na wykonywaniu obowiązków na linii produkcyjnej polegających głównie na pakowaniu produktów. Do zadań należeć mogą również inne czynności zlecone przez pracodawcę.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • możliwość przyjazdu oraz podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji
  • mile widziane będzie posiadanie własnego samochodu oraz możliwość przyjazdu nim do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia od zaraz na okres 2 miesięcy
  • satysfakcjonującą pensję
  • zamieszkanie płatne- koszt 190 euro miesięcznie

Aplikacja:

  • za pośrednictwem strony: http://pracawita.pl/oferta-pracy,148652,pakowacz-pakowaczka-niemcy.html

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-od-zaraz-magdeburg/

ID ogłoszenia: 432525a71a22737a

2 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna na produkcji przy pakowaniu Magdeburg”

  1. jestesmy malzenstwem z wieliletnim staze m pracy w niemczech przy produkcji salatek produkcja nie jest nam obca i=jak i jezyk prosimy o pomoc w pozyskaniu pracy

  2. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 17:03

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

    Maciej .

    nr.tel. + 48 500 137 255