€ ok 9/h na akord + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna w Aachen bez języka przy naprawie europalet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aachen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 03:35

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy ręcznej naprawie europalet z użyciem. Ogłoszenie z Aachen dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Nr ref: PN/04/16

Lokalizacja: Aachen, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe w wysokości 0,4 euro za naprawę jednej palety – norma to 180 sztuk dziennie co daje ok 9 euro za godzinę w przypadku wyrobienia normy w 8 godzin

Zakres zadań:

  • pracownicy będą zajmowali się ręczną naprawą palet
  • zadania wykonywane będą z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • doświadczenie w podobnej pracy lub przy zadaniach stolarskich
  • zorganizowanie, sumienność, pracowitość
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność do obsługiwania elektronarzędzi
  • wysoka sprawność

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • odzież do pracy
  • wszelki niezbędny sprzęt i materiały
  • pełny wymiar zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • częściowy zwrot kosztów za użytkowanie samochodu prywatnego w celach służbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń:

E-mail: weegree.2543195@es-candidate.com

źródło: praca-za-granica.pl

ID ogłoszenia: 447570ae9440a55a