Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Od zaraz Niemcy praca jako opiekunka do starszego samotnego pana w Burgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 04:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz Niemcy praca jako opiekunka do starszego samotnego pana w Burgau

Opis

Poszukiwana opiekunka osób starszych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Burgau. Zatrudnienie przy opiece nad samotnym panem w wieku 92 lat z demencją oraz częściową inkontynencją.

Podopieczny ma 92 lata, 170 cm wzrostu i waży 70 kg. Porusza się w miarę samodzielnie, potrafi też wstawać o własnych siłach. Cierpi na demencję oraz częściową inkontynencję, ma zakładane pieluchomajtki. Ma również drobne problemy ze słuchem, jest też trochę zapominalski.Praca w nocy raczej nie występuje, podopieczny śpi spokojnie.

Do obowiązków opiekunki należałaby pomoc podopiecznemu w ubieraniu się, pielęgnacji ciała i zmianie pieluchomajtek, a także towarzyszenie podczas wizyt u lekarza oraz spacerów. Poza czynnościami związanymi z opieką, zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu – gotowanie, robienie zakupów, jazda samochodem oraz opieka nad zwierzętami (jest jamnik) – karmienie i wyprowadzanie na spacer.

Podopieczny mieszka sam w domu z ogrodem. Możliwość zrobienia zakupów około 1 km od miejsca zamieszkania. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Zapewniony jest dostęp do komputera, Internetu i radia. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie, jest to kwestia do uzgodnienia z rodziną. Dzieci odwiedzają podopiecznego dość często, głównie w weekendy.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, posiadająca czynne prawo jazdy, kochająca zwierzęta i gotowa do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-295-11-93,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 83556b1d8891f1dd

 

ilość wszystkich wyświetleń: 732, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.