€ 2600/mc +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca kierowca kat.B bez języka dostawca zakupów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:55

Propozycja zatrudnienia dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów w sklepie z Berlina. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku kierowcy akt.B w markecie spożywczym świadczącym sprzedaż drogą elektroniczną
  • obowiązkiem będzie rozwożenie zakupów zgodnie z grafikiem, wnoszenie za próg, pobieranie opłat
  • dbanie o samochód służbowy

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność, zaangażowanie, pracowitość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • energiczność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • dostępność od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • początkowo umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/05/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3425cd2fa29824ed

9 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca kierowca kat.B bez języka dostawca zakupów Berlin”

  1. Damis1986 na 10 maja 2019 @ 06:42

    Witam jestem zainteresowany waszą oferta 691961809

  2. Damis1986 na 10 maja 2019 @ 06:43

    Witam jestem zainteresowany waszą oferta proszę o piny kontakt 691961809

  3. Witam,
    jestem zainteresowany. Proszę o kontakt: spdipl2001@gmail.com

  4. DawidBuryF na 13 maja 2019 @ 10:48

    Dzień dobry, zgłaszam kandydaturę na stanowisko Kirowcy Kat. B
    tel: +48502760028

  5. Dzień dobry
    Jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt : wetta.s1@interia.eu

  6. Jeszcze raz adres email iwetta.s1@interia.eu

  7. Bartas94 na 14 maja 2019 @ 17:15

    Jestem zainteresowany waszą ofertą posiadam roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych kontakt 669720743

  8. martawloch na 15 maja 2019 @ 01:37

    Witam, mam wieloletnie doświadczenie jako kierowca kat.B oraz bardzo dobry kontakt z klientami. Proszę o kontakt : robertwloch4@gmail.com

  9. Proszę o kontakt 539984628