€ od 7,50 euro brutto

Od zaraz Niemcy praca Lipsk przy pakowaniu i komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 14 października 2013 01:27

Pilnie poszukiwany pracownik fizyczny do firmy z Lipska. Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu, komisjonowaniu, zbieraniu zamówień. Oferta dostępna od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: od 7,50 euro brutto

Możliwość podjęcia pracy od zaraz!

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich prac magazynowych.
  • Głównym zadaniem pracownika będzie: komisjonowanie produktów za pomocą systemu słuchawkowego pick by voice.
  • Do obowiązków należeć będzie również: zbieranie oraz kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem, pakowanie oraz przepakowanie zamówień, wykonywanie wizualnej kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do wyjazdu do pracy od zaraz
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie przez kandydatów doświadczenia w pracy przy komisjonowaniu
  • motywacja do pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane będzie posiadanie własnego pojazdu i możliwość przyjechania nim do pracy

Oferta:

  • oferta pracy na niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie- podstawa plus dodatki
  • praca odbywa się w systemie zmianowym
  • dla chętnych istnieje możliwość pracy w nadgodzinach, dni świąteczne, weekendy- co jest dodatkowo płatne
  • zamieszkanie
  • oferta skierowana do osób które chcą podjąc zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:

  • prosimy aplikować poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/komisjoner-okolice-lipska,oferta,3117151

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-komisjonowaniu-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 869525a757840cda

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca Lipsk przy pakowaniu i komisjonowaniu”

  1. prosiłbym o kontakt mam 26 lat 793577219