€ 8,90 euro brutto/h + dieta 20 euro dziennie

Od zaraz Niemcy praca Monachium kierowca kat.B przewóz osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 20:35

Od zaraz zatrudnimy kierowców kat.B do pracy w Niemczech przy przewozie osób niepełnosprawnych i starszych. Oferta w Monachium z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy + dieta 20 euro dziennie

Obowiązki:

  • Praca w ośrodku przy przewozie osób niepełnosprawnych i starszych.

Oczekiwania:

  • zaletą będzie posiadanie kursu z pierwszej pomocy lub gotowość do wzięcia udziału w takim szkoleniu zorganizowanym nieodpłatnie
  • empatia
  • pogodne nastawienie
  • prawo jazdy kat.B przynajmniej od 3 lat
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • zapewniona duża liczba godzin
  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjna dieta
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zapewnione wszelki świadczenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, kompletne zgłoszenie zawierające CV, zdjęcie, termin od kiedy mogą państwo podjąć pracę, szczegółowo opisane doświadczenie oraz aktualne dane kontaktowe należy przesłać mailowo na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule należy wpisać: „Przewóz osób niepełnosprawnych i starszych, Monachium. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/monachium-praca-w-niemczech-kierowca-kat-b-przewoz-osob-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 49056959236b582c

2 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca Monachium kierowca kat.B przewóz osób niepełnosprawnych”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą.
    Mam kurs pierwszej pomocy, język znam w podstawie, mam pedagogiczne wykształcenie.
    Oświadczam, że nie byłem karany.
    Pracę mogę rozpocząć od zaraz.

  2. raksa.beata@wp.pl na 7 marca 2016 @ 15:15

    Dzień dobry, jestem zainteresowny pracą.Posiadam aktualne badania na kierowcę oraz badania psychotechniczne.Mogę podjąć prace od zaraz. Znam w stopniu podstawowym język niemiecki, posiadam zaświadczenie o niekaralności.Proszę o kontakt 605684350