€ 2500/mc

Od zaraz Niemcy praca na budowie bez znajomości języka przy elewacjach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 maja 2020 04:03
  • Wygasa: 19 dni, 18 godzin

W Hamburgu od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach na elewacjach. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 2500 euro brutto miesięcznie – stawka to 9 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, polegających między innymi na tworzeniu fasad budynków, zadaniach przy elewacjach. Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż dociepleń, tynkowanie, montowanie parapetów, paneli elewacyjnych
inne zadania jak montaż płytek itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na budowie
  • samodzielność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • pracę dla osób na własnej działalności
  • terminowe wypłacanie pensji
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na stałe
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość pobierania regularnych zaliczek przez pierwsze 2 miesiące pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9 euro netto na godzinę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV na adres:

praca@LDconsulting.eu z dopiskiem w nagłówku: PRACOWNIK BUDOWLANY

Kontakt telefoniczny dostępny jest z Piotrem: 602 530 667

źródło: www.olx.pl/oferta/pracownik-budowlany-hamburg-niemcy-2-500-00-euro-m-c-CID4-IDuqFxZ.html

ID ogłoszenia: 4285ec59ac67f2bb

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.