€ 14-16/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca na budowie dla tynkarzy bez języka w Müllheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Müllheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 03:26

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla tynkarzy. Ogłoszenie z Müllheim dla 3 pracowników budowlanych bez znajomości języka i 2 minimum z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: Tynkarz

Lokalizacja: Müllheim, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 – 16 euro na godzinę pracy w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Liczba miejsc do obsadzenia: 5 – mile widziane zgłoszenia od grup/ekip, 2 osoby muszą znać język niemiecki na poziomie podstawowym

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane dla osób z doświadczeniem przy szeroko pojętym tynkowaniu

Oczekiwania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym od 2 kandydatów (na 5)
  • duża zaletą będzie własny transport

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pół roku
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowanie niedaleko miejsca pracy
  • dofinansowanie do przejazdów Polska – Niemcy, Niemcy – Polska
  • opcja pobierania zaliczek
  • nadgodziny, które będą płatne odpowiednio od 25-100%
  • przejrzystą umowę
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora ze strony biura
  • świadczenia niemieckie, np.: na dziecko – Kindergeld

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/tynkarz-m%C3%BCllheim,oferta,7703029

ID ogłoszenia: 5435fa26c00e46b7