€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca na linii produkcyjnej Heilbronn bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 13 września 2013 01:45

Firma z Heilbronn poszukuje pracowników fizycznych do pakowania na produkcji od zaraz. Aktualna oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej/ Pakowacz

Miejsce: Heilbronn

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Praca od zaraz

Zadania:

  • Praca przy taśmie montażowej
  • Pakowanie i przepakowywanie pudeł do max 40kg
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz skanowanie towarów. Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego wymagana na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
  • przedstawienie zaświadczenia o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • doskonała sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • mile widziane będzie posiadanie licencji na wózki widłowe, doświadczenie w pracy ze skanerem oraz prawo jazdy i własne auto

Oferta:

  • zamieszkane organizowane przez pracodawcę
  • opiekę polskiego rezydenta
  • dobre wynagrodzenie
  • umowę na 12 miesięcy- minimum.

Aplikacja:

  • Prosimy przesłać aplikację na adres: magazynier@personel.com.pl
  • lub zadzwonić: 32 441 91 50

źródło:

ID ogłoszenia: 992523217c7382e4