€ 9,30 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca na magazynie hurtowni z napojami bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 03:48

Niemcy praca od zaraz w hurtowni z napojami. Zatrudnienie w Bawarii na magazynie dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Bawaria

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie zatrudniony za stanowisku komisjonera przy zbieraniu zamówień na palety z wykorzystaniem elektrycznego, ręcznego wózka paletowego.
  • Praca odbywa się na magazynie hurtowni z napojami.

Oczekiwania:

  • znajomość liczebników niemieckich wymagana
  • dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy magazynowej
  • obowiązkowość
  • możliwość przenoszenia towarów do 30 kg

Zapewnione:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • początkowo zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy, po trzech miesiącach możliwość podjęcia pracy na dłużej za pośrednictwem pracodawcy niemieckiego
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne 240 euro

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Zbieranie zamówień w hurtowni z napojami, Bawaria, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 14559d22c5d1346

5 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca na magazynie hurtowni z napojami bez języka Bawaria”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz tel. 696058579 Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt +48 668 386 624

  3. krzysztof80 na 11 lipca 2015 @ 12:30

    Witam. Jestem zainteresowany praca od zaraz. 518 892 969

  4. PawelKub na 12 lipca 2015 @ 15:53

    Witam, jestem zainteresowany Państwa propozycją.
    Proszę o kontakt pod nr 724593688.
    Pozdrawiam

  5. Jakub Galik na 13 lipca 2015 @ 13:28

    Witam jestem zainteresowany , jest nas 2-3 osoby. Prosze o kontakt na maila galik96@gmail.com