€ 11 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca na magazynie z napojami bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 04:08

Hurtownia napojów z Kolonii zatrudni pilnie osobę na stanowisko magazyniera. Niemcy praca na magazynie do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę plus dodatki za pracę na zmianie nocnej, w soboty oraz na nadgodziny w wysokości +25% stawki podstawowej

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień na palety
  • przygotowywanie towarów dla sklepów
  • zadania wykonywane będą z wykorzystaniem ręcznego wózka EPT ze wspomaganiem elektrycznym i skanera ręcznego – interfejs dostępny również w języku polskim

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • kreatywność
  • komunikatywność oraz bezkonfliktowość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu za 200 euro miesięcznie od osoby
  • początkowo umowę na okres próbny a dla osób najlepszych stałą umowę o pracę
  • prawo do urlopu
  • pomoc rezydenta Polaka

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 8958aa1da388952