€ 12,50-15,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca na produkcji czekolad bez znajomości języka Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2018 04:35

Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolad z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolad

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w procesie produkcyjnym oraz pakowanie gotowego produktu
  • obowiązkiem będzie dostarczanie surowców do produkcji, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie, obsługa linii produkcyjnej itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • sumienność, zorganizowanie, samodzielność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • opcję rozwoju
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie dla swoich pracowników w cenie 150 euro od osoby albo 250 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja czekolad, Hamburg 04/2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4445ab7ed3b064d4

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca na produkcji czekolad bez znajomości języka Hamburg 2018”

  1. Prosze o kontakt +48697084696

  2. Para zainteresowana oferta pracy , mozliwosc wyjazdu od zaraz . E-mail p.pukownil995@wp.pl

  3. mariusz 121 na 4 kwietnia 2018 @ 11:32

    Jestem zainteresowany. Czy oferta jest nadal aktualna. 601656993

  4. proszę o kontakt 697298554 jestem sumienny i bez nałogów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.