€ 10.50

Od zaraz Niemcy praca na produkcji przy kontroli jakości bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2013 01:25

Aktualne ogłoszenie dotyczące pracy w Niemczech na produkcji. Oferta dostępna od zaraz przy kontroli jakości na linii produkcyjnej dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto godzina plus dodatki

Termin: praca w Niemczech możliwa do podjęcia od zaraz

Miejsce: Niemcy

Zadania:

  • Wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej przy kontroli jakości towarów.
  • Wykonywanie pracy wiąże się z używaniem maszyn

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy natychmiast
  • silna motywacja do pracy
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od połowy października
  • lokum
  • umowę na niemieckich warunkach

Aplikacja:

ID ogłoszenia: 477523c9ae46204e

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca na produkcji przy kontroli jakości bez doświadczenia”

  1. jestem zainteresowany ta ofertą 607 77 15 65 prosze o kątakt, pozdrawiam Jacek