€ 12-14/h brutto

Od zaraz Niemcy praca ogłoszenie przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 02:45

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy (wyższa stawka dla osób współpracujących na gewerbe)

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie w godzinach od 17:00 do 01:00
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obchód biura, sprzątnięcie z biurek pozostałych naczyń, odkurzenie, wytarcie kurzy, mopowanie podłóg, sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, gabinetów, sal konferencyjnych, magazynków itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur, od stycznia 2020, Frankfurt nad Menem”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-frankfurt-nad-menem-2020/

ID ogłoszenia: 9825e16313b0fc54