€ od 11,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka w Gotha dla pakowaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 01:08

Dla pakowaczy z darmowym mieszkaniem w Gotha do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy, także bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem produkcyjnym.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Gotha, Niemcy

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca przy kontroli jakości produktów, pakowaniu oraz wykonywaniu zadań produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy w Niemczech
  • satysfakcjonujące zarobki
  • darmowe zamieszkanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne lub wolne od pracy
  • dwie premie roczne – na święta i urlop
  • możliwość pracy dla par
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych – np. przy załatwianiu zasiłku na dzieci
  • możliwość pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia
  • przeszkolenie pracownicze
  • stałe wsparcie rezydenta
  • opieka koordynatora i pomoc przy zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem formularza na stronie:

źródło: https://kirsch-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 47562ca1530328b7