€ 1750 - 2100 brutto

Od zaraz Niemcy praca 2017 przy produkcji rowerów na montażu bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała umowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:13

Od zaraz aktualna propozycja pracy w Niemczech przy montażu rowerów na produkcji w fabryce ze Stuttgartu. Ogłoszenie 2017 bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik na montażu

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1750 – 2100 brutto (uzależnione od doświadczenia)

Liczba wakatów: 5

Początek: od zaraz

Rodzaj umowy: 3 miesiące próbne, potem stała umowa

Zadania:

  • stojąca lub siedząca praca przy montażu poszczególnych elementów rowerów na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości produktu finalnego, testowanie poprawności działania wszystkich elementów
  • pakowanie rowerów do opakowań kartonowych wraz z instrukcją, kablami zasilającymi i innymi akcesoriami
  • ustawianie zapakowanych rowerów na palety do magazynowania

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia technicznego
  • preferowani kandydaci mogący pochwalić się pracą w serwisie rowerowym lub wykształceniem kierunkowym w zawodzie elektronika
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym stopniu biegłości
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na najbliższe 3 miesiące lub dłużej
  • zdolności interpersonalne do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • umowę na trzymiesięczny okres próbny
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na czas pierwszej umowy (koszt po stronie pracownika ok 250 euro miesięcznie)
  • pomoc przy kwestiach formalnych, tłumaczeniu dokumentów, uzyskaniu numeru podatkowego
  • praca w międzynarodowym środowisku, w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w weekendy (+50% do stawki podstawowej)

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Fabryka rowerów Stuttgart 08.2017” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 504596fc6f9d3c2f

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca 2017 przy produkcji rowerów na montażu bez języka Stuttgart”

  1. Witam.mam 27 lat,jestem zainteresowany praca w waszej firmie,wczesniej pracowalem 6 lat przy produkcji poszyc samochodowych,a takze przy wycinaniu skor na elementy,pracowalem na 3 zmiany takze z nadgodzinami,wiec wiem jak wyglada praca w takich zakladach,prosil bym o kontakt.600472051.pozdrawiam Arkadiusz.

  2. Radek1984 na 7 marca 2018 @ 14:19

    Witam,mam 34 lata,jestem zainteresowany praca w waszej firmie,wczesniej pracowalem 4 lata przy skladaniu rowerow na lini bylem na lini praktyczniena kazdym stanowisku,pozniej bylem serwisantem a na koniec brygadzista.prosze o kontakt moj numer tel 660208933,pozdrawiam RADEK

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.