€ 10000 PLN +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca przy regipsach na budowie dla monterów płyt G-K Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 04:22

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach. Zatrudnienie 2019 w Hamburgu dla monterów płyt karton-gips przy suchej zabudowie. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: minimum 10000 PLN netto

Zakres zadań:

  • praca budowlana jako monter płyt K-G
  • zadania polegać będzie na pracy przy zabudowie suchej – montaż sufitów podwieszanych a także ścianek działowych plus prace wykończeniowe – szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • zaangażowanie
  • własne auto + prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wynagrodzenie w wysokości 10000 PLN miesięcznie netto do ręki przy podwykonawstwie i przepracowaniu 180-200 godzin miesięcznie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bonus w wysokości 70 euro za polecenie fachowca
  • pracodawca zapewnia zwrot do 100 euro za pierwszy przejazd

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • 577 511 922

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-dla-monterow-plyt-g-k-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 195ceab6d220c76