€ 14/h brutto

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań Hanower 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:22

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hanowerze dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu mieszkań, domów i czasami biur
  • oferta skierowana dla osób ze zmysłem estetycznym
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie typowych prac – odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane własne auto na wyjazd
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • auto służbowe
  • możliwość podjęcia nauki języka niemieckiego na kursach prowadzonych w siedzibie u pracodawcy – dla pracowników obowiązują atrakcyjne ceny
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 300 euro w komfortowym pensjonacie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania zgłoszenia w wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, od sierpnia 2019 Hanower, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-hanower-2019/

ID ogłoszenia: 5225d38af79a6a17